Beton Kesme
Beton Kesme

Beton kesme hizmetimizle, yapılarınızda keskin ve düzgün kesimler sağlıyoruz. Uzman ekip ve ileri teknoloji ekipmanlarımız sayesinde, istenilen ölçü ve çaplarda beton kesimlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Güvenilir ve profesyonel hizmetimizle projelerinizi zamanında ve mükemmel bir şekilde tamamlıyoruz. Bizi tercih ederek, beton kesme işlerinizde en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sistem olup el değmeden uzaktan demir donatlı veya donatsız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız, tahribatsız, sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur. Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur.

Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklara sebep olmaz. Klasik yöntemlerle karıştırılamayacak kadar hızzlı ve sissiz bir yöntemdir. Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansor boşluklarının kesilmesi işleminde kullanılır.

Hizmetlerimiz
İletişim
Telefon WhatsApp